Kontakt - OBS! Vid bokning/avbokning kontakta din terapeut direkt

Kontaktformulär

Namn

E-postadress

Meddelande

Hitta till oss

Adress

Göteborgsvägen 99, hus 6
504 60 BORÅS

Telefon: 

Malin 0704-46 59 86, malin@helhetenshus.se
Anne-Marie 0735-46 43 92, ammi@helhetenshus.se
Mattias 0707-38 29 91, mattias@helhetenshus.se
Amanda 0730-76 06 25, amanda@helhetenshus.se
Siw 0734-44 85 22, siw@helhetenshus.se
Marie 0735-14 89 61, marie@helhetenshus.se
Stella 0720-11 05 43, stella@helhetenshus.se
Carina 0706-81 71 88, info@halsobryggan.se

Vägbeskrivning bil

Om du kommer riksväg 40 från Borås, ta av vid Tullamotet.
Sväng vänster upp mot Tullen/Västeråsen. Då du kommer ut på Göteborgsvägen tar du första vägen in till vänster vid Västeråsens företagscenter. Vi finns i hus 6. Ingång mot trädgården.

Om du kommer på riksväg 40 från Göteborg – ta av vid Tullamotet (avfart 84), sväng till höger uppför backen. Kör förbi påfarten till motorvägen och ta sedan första vägen in till vänster vid Västeråsens företagscenter. Vi finns i hus 6. Ingång mot trädgården.

Vägbeskrivning buss

Bussarna 5, 159 och 404 stannar precis utanför. Hållplatsen heter Västeråsen.